ŽALGIRIO 135

Naudokitės bendromis erdvėmis, megzkite ryšius ir įkvėpkite vieni kitus – tegu gimsta geriausi sumanymai!

Apie

Projektuodami verslo centrą „Žalgirio 135“ siekėme aplinkos, kuri įkvėptų dirbti, kurti ir bendrauti. Savo nuomininkams galime pasiūlyti strategiškai patogią vietą, šiuolaikinius poreikius atitinkančią infrastruktūrą, inžinerinius sprendimus, garantuojančius patogią ir sveiką darbo aplinką. Norime, kad čia dirbantys žmonės jaustųsi lyg viena darni bendruomenė. Todėl įrengėme patrauklias ir funkcionalias bendrąsias erdves: stogo terasą, jaukų vidinį kiemą, erdvų holą. Verslo centras yra strategiškai patogioje vietoje, todėl darbuotojus raginame rinktis alternatyvias transporto priemones: dviračius, paspirtukus, riedžius. „Žalgirio 135“ įrengta dviračių saugykla, iš visų Vilniaus pusių driekiasi tvarkingi takai, o sportiškų darbuotojų laukia dušai. Jei vykstate į darbą automobiliu, apie jus taip pat pagalvota – visuomet rasite vietos jam pastatyti.

Erdvė, kurioje dirbame, tiesiogiai veikia mūsų produktyvumą ir nuotaiką. „Žalgirio 135“ sveikatai palankų mikroklimatą kuria efektyvus vėdinimas, reguliuojama oro drėgmė bei temperatūra. Kiekviena darbo vieta aprūpinta natūralia šviesa. Viskas, ko reikia energingai darbo dienai!

Bendruomenė

Dažnai geriausios idėjos gimsta neformalioje aplinkoje. Mes pasirūpinome, kad verslo centro „Žalgirio 135“ bendruomenei netrūktų vietos atsikvėpti, pabendrauti su kolegomis. Bendros poilsio ir pramogų zonos suburia čia dirbančius žmones, padeda užmegzti ryšius ir sukuria atmosferą, dėl kurios po darbo nesinori skubėti namo.

01

Terasa

Pastato 6 aukšte rasite 120 kv. m lauko terasa su nemokamu belaidžiu interneto ryšiu, lauko gultais ir staliukais. Stebėdami Vilniaus saulėlydžius čia galėsite aptarti rezultatus.

02

Vidinis kiemas

Tiesiai iš antro aukšto holo pateksite į 1000 kv. m vidinį kiemą, kuriame veikia nemokamas belaidis tinklas. Į kiemą gali įeiti tik verslo centro nuomininkai (su magnetiniais raktais).

03

Holas

Erdviame verslo centro hole rasite vietos prisėsti, jei reikėtų minutėlę luktelėti prisijungsiančių kolegų ar vėluojančių svečių.

04

Dušinės

Jei prieš darbus ar susitikimą norisi atsišviežinti, Jums paslaugoms – kruopščiai prižiūrimi ir nuolat valomi bendri dušai.

05

Dviračių infrastruktūra

Aplink „Žalgirio 135“ iš visų pusių driekiasi tvarkingi dviračių takai. Darbuotojus raginame rinktis alternatyvias transporto priemones. Todėl Jūsų patogumui verslo centre įrengta erdvi dviračių saugykla.

Išskirtinumas

Inžineriniai sprendimai

Apgalvota infrastruktūra ir inžineriniai sprendimai padaro verslo centrą „135“ išskirtinai palankia vieta dirbti. Erdvės čia įrengtos galvojant apie žmogaus gerovę. Kiekviena darbo vieta aprūpinta natūralia šviesa. Darbuotojų produktyvumui itin svarbus šviežias oras, todėl įrengėme modernias vėdinimo bei drėkinimo sistemas. Geros kokybės klimatas biure nedirgina kvėpavimo takų, nesausina odos, leidžia išlikti žvaliems ir energingiems visą darbo dieną. Mūsų inžineriniai sprendimai patvirtinti BREEAM sertifikatu (įvertinta „Excellent“), reiškiančiu, jog pastatas atitinka aukščiausius tvarumo bei ekologiškumo standartus.

Kontaktai

Kviečiame susitikti dėl visų Jums rūpimų klausimų.

Monika Tatarūnė

Nuomos projektų vadovė +370 618 80528 m.tatarune@newsec.lt

Modestas Žukauskas

Turto valdytojas +370 610 81218 m.zukauskas@newsec.lt