VC135-Fasadas-(HiRes)-2„Verslo žinios“ trečią kartą skelbia konkursą, kuriame renkami geriausi nekilnojamojo turto (NT) projektai Baltijos šalyse įgyvendinti praėjusiais metais. Tarp penkių biuro projektų finalininkų pateko ir 2016 metais duris atvėręs Žalgirio „135″ verslo centras.

Projektą plėtojanti nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eika“ jau išnuomojo 86 proc. pastato. Nuomojamos patalpos sudaro 7,2 tūkst. kv. m., bendras verslo centro plotas – 8,4 tūkst. kv. m.

Vienas svarbiausių verslo centro „135“ inžinerinių privalumų – pažangi drėkinimo sistema, dėl kurios  patalpose sumažėja kietųjų dalelių ir dulkių statinis krūvis. Visuose aukštuose įrengtos pakeliamosios grindys leidžia lanksčiai perplanuoti biurą.

Taip pat verslo centre veikia ČIOP ČIOP kulinarijos studija, kuri siūlo visiems lankytojams aukšto lygio dienos pietus iš viso pasaulio virtuvės ir neleidžia verslo centrui užmigti pasibaigus darbo valandoms – čia organizuojami renginiai, veikia interaktyvus baras, organizuojami profesionalių šefų šou ir kitos pramogos. Planuojama, kad be šiuo metu veikiančių verslo centro vidaus bendrųjų erdvių – modernaus konferencijų centro ir holo – pavasarį bus įrengtas ir vidinis kiemas bei stogo terasa su įkvepiančiu vaizdu į Vilnių.

Šiuo metu baigiamos pasaulinio tvarumo sertifikato BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) suteikimo verslo centrui procedūros. Siekiama gauti „Very Good“ įvertinimą. Specialistai jau įvertino pastato energetikos, modernių inžinerinių sprendinių bei itin efektyvių įrenginių parinkimą, taip pat komforto sąlygų užtikrinimą (CO2 davikliai, mikroklimato reguliavimas, poilsio zonos, LED apšvietimas, roletai), transporto infrastruktūrą (dviračių takai, stotelė šalia, susisiekimas su svarbiais objektais). Įvertintas ir atliekų rūšiavimas – pastate bus rūšiuojamos popieriaus, plastiko, stiklo, metalo bei maisto atliekos.

Daugiau informacijos apie konkursą: http://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2017/03/24/prasideda-baltijos-nt-konkursas–susipazinkite-su-dalyviais?utm_source=nl&utm_medium=email&utm_campaign=naujienlaiskis-nt#47

Apie įmonių grupę „Eika“

1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

 

Daugiau informacijos:

Jorūnė Juodžbalytė

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Tel. +370 520 45809

El. p. jorune.juodzbalyte@eika.lt